Зберігання автошин - Комплекс «Столичный»
 

BlogЗберігання автошин

Двічі на рік кожен автомобіліст стикається з необхідністю зміни шин на улюбленому авто. В цей же час має сенс задуматися про те, як же правильно зберігати шини, щоб зберегти покришку і безперешкодно експлуатувати її в наступному сезоні.

Умови зберігання як літньої, так і зимової гуми однакові, і якщо їх дотримуватися, можна не тільки уникнути передчасного старіння шин , але значно продовжити експлуатаційний термін виробів.

Де можна зберігати шини?

Щоб за час «не сезону», гума не встигла постаріти і потріскатися, стаючи чинником ризику на дорозі, в першу чергу, важливо визначити, де зберігати шини в період міжсезоння. Найлютіший ворог гуми – вологість. Тому сирий льох або вулична альтанка, нехай навіть і з навісом відпадають як варіанти. Також шини не потерплять палючого сонця і високих температур, тому сезонне зберігання автошин виключає балкон, вулицю і все місця з прямими сонячними променями або джерелами тепла.Сухость, мінімальний рівень вологості і вентиляція – ось основні вимоги до умов зберігання. Сприятлива для гуми температура – 15-25 ºС. Так, шини із задоволенням проведуть свій зимовий або літній відпустку в сухому і чистому підвалі, коморі, цегляному гаражі або спеціалізованому складі, виділеній під зберігання автошин.

Основні правила сезонного зберігання шин

Коли середовище проживання на найближчий сезон підібрана і відповідає вимогам вологості і температури, потрібно вирішити в якому становищі зберігати шини. Перед тим як зняти гуму, не забудьте позначити на кожній її призначення, наприклад: задні ліві. З цією метою можна використовувати різнокольорові ковпачки на золотниках.
Грубою помилкою, яку допускають багато автовласників, є зберігання брудних шин. Потрібно очистити протектора від бруду і дрібних камінців, після чого вимити водою, не використовуючи засобів для чищення. Єдине, після того як шини висохли, можна використовувати спеціалізовані хімічні засоби, призначені для консервації гуми.

Зберігання автомобільних шин залежить від того з в якому стані водій планує їх зберігати: з автомобільними дисками або без них. У першому випадку, покришки в зборі зберігаються в стосі або в підвішеному на гачки положенні. Укладаючи шини в стопку, не забувайте про періодичну зміну їх порядку розташування. Якщо шини будуть зберігатися без дисків, то допускається тільки вертикальне положення з періодичним обертанням уздовж осі для мінімізації навантаження на одну сторону вироби.

Ми не спеціалізований склад відповідального зберігання автошин. Але завжди ви можете орендувати у нас міні склад в контейнері і зберігати в ньому не тільки шини і диски, але також і запчастини, і безліч інших речей, які займають простір вашого житла.

5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha Plus loading...

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com