Сучасні складські приміщення - Комплекс «Столичный»
 

BlogСучасні складські приміщення

Не секрет, що одним із найбільш важливих для ведення власного бізнесу видів приміщень є склад. Без складу, як і без офісу, ви не зможете реалізовувати усі свої бізнес ідеї та продавати товар. Варто додати, що сегмент складської нерухомості останнім часом дуже активно розвивається, але попит на таку нерухомість сьогодні не дуже зростає. Причина полягає в тому, що малих за розміром складських приміщень не вистачає, в той час як великі склади попитом не користуються.

Багато спеціалістів в нашій країні акцентували увагу забудовників на гострому питанні, яке стосується складських приміщень. Тому будівельні компанії почали досить активно інвестувати свої кошти в розвиток саме цього сегменту сучасної комерційної нерухомості. Але в результаті ми отримали надлишок великих складських приміщень, при тому, що попит на малі склади яким був, таким і залишився.

Особливої уваги вимагає факт недостачі спеціалізованих складських приміщень для фармацевтичних компаній, температура всередині таких складів повинна строго регулюватись.
Більш того, якщо врахувати сучасний рівень ціни на оренду, то на сьогоднішній день вам, скоріше за все, не вдасться знайти компанію, яка реалізує проект по відновленню складського приміщення комерційної нерухомості. При цьому експерти впевненні, що серйозні проблеми можуть розпочатися в другій половині 2017 року.

Як твердять спеціалісти, вільні склади розподілені нерівномірно, і багато в чому це явище залежить від виробничих та технічних факторів компаній, які ці склади займають.

Найбільша популярність спостерігатиметься в районі столиці нашої країни, де завжди є попит на склади, і їх будівництво в цьому місці буде найбільш релевантним для бізнесу забудовників.

У віддалених регіонах України ситуація дещо інша. Більшість великих складів загального призначення пустує, а значить, присутня проблема заборгованості забудовників. Це негативно впливає на економіку країни і розвиток малого і середнього бізнесу.

4 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha Plus loading...

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com