Як організувати переїзд: поради і основні правила правильного переїзду | Комплекс "Столичний"
 

BlogПравильна організація переїзду

Переїзд в нову оселю може виявитися не тільки бентежливою і радісною подією. Повна зміна умов життя може виявитися величезним стресом для всієї родини. Щоб мінімізувати його, варто серйозно підійти до підготовки.

Необхідне = першорядне

Перш ніж хаотично розміщувати всі свої речі в коробках, варто визначити те, що знадобиться відразу ж після переїзду: подушки, постільна білизна, кілька тарілок і столових приладів, миючі засоби та губки, рушники і ванні приналежності. Все це вартує упакувати в окрему коробку. Якщо у вас є авто, займіться транспортуванням цього комплекту самостійно.

Важливі відмінності

Щоб не заплутатися у величезній кількості коробок, позначайте їх. Прямо на боках і зверху коробки напишіть, що в ній лежить. Наприклад, «Кухня. Каструлі» або «Спальня. Ковдри». Так буде набагато швидше складати речі у відведених для них місцях. Це потім спростить і пошук потрібних речей, адже з кожного боку коробки буде все написано.

Збереження найціннішого

Під час переїзду може статися втрата важливих речей. Це можуть бути документи або коштовності. Деякі фамільні цінності (фарфор, картини, тендітні меблі) можуть не пережити транспортування в загальній вантажівці. Та й майбутній ремонт нічого доброго їм не обіцяє. Так що було б грамотно розташувати їх в комірці або контейнері, де ніщо не буде їм загрожувати.

Не звалюйте все на свої плечі

Часто з квартирним переїздом окрім транспортування виникає ще маса проблем: установка техніки, ремонт, зміна меблів та інше. Щоб весь цей стрес звести до мінімуму, варто розподілити всі ці обов’язки. Але не потрібно звалювати всі ці проблеми на Вас і членів вашої сім’ї.

Щоб не везти з собою непотрібні або просто старі речі, від яких ви ще не готові позбутися, скористайтеся сервісом зберігання речей. Там ви зможете скласти все, чим не маєте наміру користуватися найближчим часом. Спортивний інвентар, громіздкі меблі, в необхідності яких ви поки що сумніваєтеся, і інші речі будуть в порядку якщо ви орендуєте свою комору або бокс в сервісі зберігання речей.

Один з найкращих професійних сервісів зберігання речей і меблів в Києві «Столична Кладовка» надає безліч варіантів системи зберігання, і всі вони надійніше місце для захисту ваших речей. Берете в оренду бокс розміром всього 1 кв. м і проблема куди заховати речі на час переїзду вирішена!

Також, якщо температурний режим не настільки важливий вашому майну, то оптимально буде орендувати контейнер під склад в сервісі Мінісклад-24. Це найдешевший на сьогодні варіант зберігання ваших меблів, побутової техніки або речей в Києві. Звичайний морський контейнер дуже надійний і в поєднанні з іншими заходами безпеки ваше нажите добро буде в цілковитій безпеці.

Як фахівці з великим стажем роботи на складському ринку, однозначно можемо рекомендувати ці два сервіси.

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com