Меблі в житті людини: придбання і зберігання - Комплекс «Столичный»
 

BlogМеблі в житті людини: придбання і зберігання

Всього 20-30 років тому розкладний диван чи містку шафу, навіть б/у, ніхто і не подумав би викидати. Зберігання речей і меблів було обов’язковим. Можна замінити покривало – і в такий спосіб максимально оновити інтер’єр. Покупка один раз і на все життя, щоб діти та внуки користувались. Ось таким чином і з’являвся у кожного свій склад непотрібних речей в квартирі і на балконі.

Зараз не обов’язково зберігати багаторічні предмети інтер’єру, при бажанні можна купити нові. Наприклад, якщо планується переїзд у нову квартиру або капітальний ремонт із кардинальною зміною стилю. Мода і тренди також відіграють важливу роль, і диван, який здавалося б ще в досить доброму стані, стає немодним, набридає. Зовсім недавно люди почали позбавлятися від гарнітурів на всю стіну, хоча дизайнери вже давно встигли створити десятки альтернативних рішень та варіантів оформлення інтер’єру, в яких використовуються нові методи та свіжі ідеї. В таких ситуаціях стає актуальним міні склад, в якому можна зберігати усе непотрібне, а в квартирі створити приємну нову обстановку.

Склад тимчасового зберігання як рішення

Перед тим, хто кардинально оновлює інтер’єр, планує переїзд чи розпочинає ремонтні роботи, постає питання: куди подіти усе нажите, щоб воно не заважало процесу? Якщо мова йде про декілька стільців, стіл і компактний диван – усе просто, речі можна просто перенести в іншу кімнату. Але існують ситуації, коли потрібно зберігати масивні гарнітури, меблі з столової чи гардеробної, столики і безліч інших предметів. В такому випадку оптимальний вихід – оренда маленького складу.

Зберігання речей за межами дому актуальне для садових меблів під час сезону, коли потрібно уберегти тендітні речі від негативного впливу опадів. Склад-контейнер – це сухе і чисте місце, в якому такі предмети інтер’єру чудово збережуться на час осінньо-зимового періоду.

Хранение вещей в киеве в контейнере

Існують меблі, які з часом стають більш цінними. Це може бути велике дзеркало в масивній різьбленій рамі чи дубовий стіл із вінтажними ніжками. Якщо ви вирішили робити ремонт в стилі хай-тек, наявність таких меблів буде суперечити інтер’єру. Проте не варто їх продавати – відправте на склад тимчасового зберігання і знайте, що ці речі будуть в цілковитій безпеці.

Оренда маленького складу для потреб компанії

Шафи, столи, стільці, стелажі, дошки для малювання – комерційні фірми мають в своєму розпорядженні величезну кількість найменувань меблів. Якщо в офісі ремонт, або компанія планує переїзд, потрібен свій склад для зберігання речей. Особливо актуально це для організацій, діяльність яких має сезонний характер.

Іноді наявність міні-складу – це потреба виробника. Готова продукція перед тим, як потрапити до клієнта, повинна зберігатись в належних умовах. Наприклад, виробники меблів мають цехи в Київській області, проте замовник, як правило, живе в столиці. Меблева компанія може орендувати склад тимчасового зберігання і демонструвати клієнту товар перед покупкою, що значно дешевше, ніж орендувати магазин в Києві. Покупець буде задоволений тим, що термін доставки меблів буде коротшим, ніж у випадку із перевезенням з передмістя. Свій склад в столиці поблизу великої розв’язки – це гарантія оперативних термінів доставки.

Склад індивідуального зберігання «Столичний»: доступно та надійно

Приватна особа чи компанія – перед кожним хоча б раз постає питання зберігання речей. Офісно-логістичний комплекс «Столичний» – це асортимент різних за площею складських приміщень, від декількох квадратних метрів до 100 кв.м. Якщо вам потрібно зберігати меблі, вибирайте сухий та герметичний склад в контейнері, який ідеально підходить для цих потреб. Ви можете залишити предмети на певний час або зберігати їх тут постійно, меблі захищені від прямих сонячних променів і вологості. Дерево чи пластик відмінно збережуть свій початковий вигляд, не залежно від терміну зберігання.

Аренда склада недорого в Киеве

«Столичний» гарантує:

  • Суворий пропускний режим на територію з контейнерами.
  • Цілодобове відеоспостереження.
  • Доступна вартість оренди.
  • Оренда маленького складу чи великого приміщення терміном від 1 дня.

6 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha Plus loading...

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com