Де зберігати речі у Києві. Огляд компаній зі зберігання речей від комплексу "Столичний"
 

BlogДе зберігати речі в Києві

Найповніший гід стосовно сервісів тимчасового зберігання 2021

Усі дані в статті оновлено станом на 1 грудня 2021 року

Послуга індивідуального зберігання речей, вже понад півстоліття відома на Заході, як Self Storage, впевнено набирає свої сили й в Україні. Зрозуміло, що лідирує Київ, де найчисленніше та найбільш платоспроможне населення.

компанії для зберігання речей у києві

Self-Storage — система проста — ви орендуєте свій маленький склад на будь-який термін, як правило від одного дня та й до нескінченності. Склад — це ізольований бокс розміром від 1 до 30-40 м2, зазвичай опалюваний, з цілодобовим доступом, відеоспостереженням та іншими різними перевагами. Є різновид бюджетного варіанту — оренда міні складу в контейнері. Тут вигідно розміщувати речі тим, кому не важливий температурний режим.

Орендують бокси або контейнери, як фізичні особи для зберігання сезонних речей, для перетримки меблів або обладнання на час ремонту/переїзду, так і бізнес-структури — інтернет-магазини, невеликі компанії, приватні підприємці.

Адже це так зручно — оренда складу будь-якого розміру на будь-який термін — хочеш тиждень, хочеш місяць, хочеш 1 метр, а хочеш 100 метрів!

За кілька років, столиця пройшла шлях від одного сервісу до десятків операторів і майже півсотні локацій. Вже не треба морочити собі голову куди відвезти речі, склади є в кожному районі та щороку відкриваються нові й нові.

Нижче ми розповімо про всі сервіси зберігання речей в Києві, аби читачеві було легко зробити свій вибір.

В Україні існує Асоціація Компаній Індивідуального Зберігання (УАКІЗ).

Вона захищає споживачів, своїх учасників та в цілому потихеньку просуває галузь до європейських стандартів.

Тому в першу чергу розповімо про її основних членів:

Столична Кладовка

склади компанії столична кладовка
Зберігання речей у Києві від компанії Складовка

Знаходяться на Оболоні, за Епіцентром. Один з найкращих київських сервісів.

Компанія близько 20 років професійно займається зберіганням, всі склади у власності, що дає додаткову гарантію та спокій клієнтам. Всього один склад тимчасового зберігання (з 2017 року), що дозволяє концентруватися на хорошому обслуговуванні. Дуже часто буває все зайнято. Бокси від 1 до 40 кв. метрів. Хороші системи безпеки, багато боксів обладнані персональною сигналізацією, картковою системою доступу. Середній рівень цін.

Комора

зовнішній вигляд компанії комора
Компанія Комора

На ринку з початку 2016 року. Найбільший київський оператор — п’ять складів на 9000 м2 в управлінні, по обидва берега Дніпра. Компанія ретельно ставиться до своєї репутації, тому, як правило, клієнти задоволені. Склади розташовані у вдалих місцях, що дозволяє забезпечити хороше навантаження, незважаючи, що ціни трохи вищі за середньоринкові. Компанія досить креативна, допоможуть з доставкою, з шоу-румом та безкоштовним інтернетом. Максимальний розмір боксів в Коморі — 12 м2.

Tetrisbox

бокси для зберігання речей від компаніх тетрисбокс
Компанія TetrisBox

Єдина київська компанія (станом на 2021 рік), яка вийшла на всеукраїнський рівень та відкрила локацію у Львові. У Києві у компанії 3 склади індивідуального зберігання, все на правому березі, в т.ч. у Печерському районі. Тетрис відповідає своїй назві завдяки різноманітності боксів, що надаються в оренду. Часто проводяться різні акції, незважаючи на середньоринкові ціни.

В цілому якісний, гідний оператор.

Unibox

зберігання речей від компанії Unibox
Компанія Unibox

Перший лівобережний оператор. Має два склади, але всі вони розташовані дуже близько одне до одного, практично на одній вулиці. І хоча вважається, що лівобережний Київ трохи дешевший, ціни на оренду боксу в Юнібоксі перевищують ціни більшості інших складів. Проте, сервіс добре працює та має своїх вдячних клієнтів.

Особливість компанії в тому, що у них крім звичайних боксів, є так звані VIP бокси  поліпшеного зразка та розміром від 6 до 10 м2. Вартість яких, зрозуміло,  є ще вище.

SmartBox

камери зберігання компанії смарт бокс
Компанія SmartBox

Два склади на правому березі, обидва в районі проспекту Перемоги. Власник відома у Києві мувінгова компанія «Ман». Тому якщо ви переїжджаєте і необхідно десь тимчасово зберігати своє майно – це найідеальніший варіант. Ціни не маленькі, але вам не треба буде відволікатися на замовлення автомобіля для переїзду, а разом, напевно, і дешевше. Саме тому СмарТБокс майже завжди заповнений.

Також відзначимо ще двох членів Асоціації:

Sklad City

Лівий берег, район метро Позняки. Розташовані на місці підземного паркінгу. Ціни не дуже високі. Відгуків чомусь небагато, але працюють вже третій рік, що означає люди в цілому задоволені.

Чердак

Вже п’ять складів. У 2021 році додалися три об’єкти. Ціни вищі за середні, хоча працюють не цілодобово, що нижче за стандарт галузі та ряду клієнтів не дуже подобається. Але Чердак також надає послуги фулфілменту та складської логістики, тому інтернет-магазинам це може бути цікаво. Також цього року сервіс намагається допомагати з переїздом по Києву.


 

Далі розповімо про гордих одинаків, які з певних причин не захотіли стати членами Асоціації Компаній Індивідуального Зберігання.

Свій Склад

зберігання речей від компаніх свій склад
Компанія Свій Склад

Піонер сучасного Self Storage в Україні. У 2014 році підприємці з Луганська відкрили перший «Свій Склад» в Києві. За цей час вони змогли пережити закриття одного складу (з причини зносу всієї промзони, де вони перебували) і відкрили додатково 4 нових локації на правому березі. Ціни середні. Сервіс непоганий. Відомі зйомками у себе на території кліпів та передач, тим самим популяризуючи серед населення послуги індивідуального зберігання. Розміри складів до 200 м2. Зберігають не тільки в ізольованих боксах, а й застосовують відповідальне (відкрите) зберігання. Приймають на сезонне зберігання шини за вельми привабливою вартістю.

Що цікаво, два склади розташовуються прямо у підвалах сусідніх житлових будинків на Теремках.

SunPark

зберігання речей від компаніх сан парк
Компанія Сан Парк

Величезний офісно-складський комплекс з розвиненою інфраструктурою на правому березі. Власники не змогли пройти повз розвитку цього бізнесу та запустили на своїй території оренду міні складів SunBox. Сам сервіс вельми гідний, але численні нарікання викликає можливість дістатися до орендованого приміщення. Велика територія, необхідно проходити через охорону, в неробочі години обмеження заїзду. Хоча ціни непогані та в кінці 2020 року компанія вирішила вийти за рамки своєї території та відкрила локацію на Лівому березі в районі Троєщинського ринку.

Алло! Гараж.
Новий сервіс із цікавою назвою 2021 року. Позиціонує себе як комплексний, у зв’язку з тим, що пропонує не тільки оренду боксів, але й відповідальне зберігання на загальному складі. Розташування відмінне, неподалік Львівської площі, відносно центр. Ціни загалом високі, але щось підказує, що цей сервіс пропрацює недовго. Слідкуватимемо і повідомлятимемо.

Схованка
Не можемо не відзначити невеликий склад зберігання прямо у «ЖК Софія» на Софіївській Борщагівці. Сервіс працює переважно для мешканців цього величезного житлового комплексу, майже мікрорайону. Ціни вищі за середні, навіть дорогі, особливо на маленькі бокси. Але для місцевих, в будь-якому випадку, це зручно!

В підсумку цієї частини огляду назвемо ще кілька невеликих складів, які всі знаходяться на території лівобережного Києва.

«Мінісклад» — дійсно перший склад, відкрився ще у 2009 році, але з певних причин так і не виріс з того часу. Знаходиться на орендованій частині великого паркінгу, все досить примітивно, але для довколишніх будинків, напевно, зручно — тим більше що й ціни низькі.

YellowBox — склад у гігантській промзоні на Віскозній. Має тільки великі розміри боксів — 9 і 12 квадратних метрів, що робить його цікавим в основному для юридичних осіб або кому необхідно зберігати великий обсяг речей. Ціни, напевно, найдешевші з існуючих на сьогодні.

HomeSklad — сервіс зберігання в Дарниці. Ціни привабливі, розміри боксів від 1 до 60 метрів. Крім звичайних стандартів компанія намагається конкурувати завдяки маркетингу та додатковим сервісам — душ на території, безкоштовні юридичні послуги для своїх клієнтів і багато іншого.

А-Бокс (A-Box) – склад, що відкрився наприкінці 2021 року. Розташований у промзоні на Алма-Атинській вулиці поряд із Дарницьким залізничним вокзалом. Ціни середні, відгуків поки що немає.

Берлога – індивідуальні склади. Один із старожилів на ринку переїздів у Києві, логістики та аутсорсингу вантажників, нарешті зважився відкрити власний склад індивідуального зберігання. Відразу два склади – і обидва на Лівому березі. Є як закриті бокси, так і відкрите (відповідальне) зберігання. Ціни поки що середні, відгуків немає.


 

Але це ще не все. Вище огляд сервісів для зберігання в боксах, осередках, складах —  маленьких ізольованих приміщеннях всередині великих — відповідно опалювальних, захищених та з рядом інших переваг. Але досить серйозну конкуренцію їм складають компанії, що пропонують оренду міні складів у морських контейнерах.

Їх вже дуже багато, і вони також розкидані в різних районах міста. І якщо споживачеві не потрібне тепле приміщення для речей, то навіщо тоді платити більше? Контейнер — це залізний ящик, сконструйований спеціально для морських перевезень — герметичний, сухий та надійний.

І почнемо огляд з компанії яка є єдиним учасником УАКІЗ:

Мінісклад-24

контейнер для зберігання речей мінісклад 24
Зберігання речей у Мінісклад 24

Знаходиться на Оболоні. Перший в Києві почав пропонувати оренду контейнера під склад ще у 2016 році. Мабуть, завдяки цьому їм вдається тримати найнижчі ціни. Цей фактор, а також хороша клієнтоорієнтованість, порядність та надійність дають практично повну завантаженість складу. Незважаючи на велику конкуренцію, тут існує бронювання на контейнери та люди часто бронюють місця за місяць-два, щоб сюди потрапити. Компанія вирішила не розпорошуватися та працює тільки на одній локації. Контейнери трьох розмірів 5, 15 і 30 кв.м.

Далі коротко стосовно інших компаній, тим більше що більшість з них відкрилися в останні рік-два.

24 Склад

фото контейнерів компанії 24 склад
24 Склад

Друга на ринку компанія за віком. Дві локації на Правому березі, третя на Лівому. Працюють з кінця 2018 року. Чотири розміри контейнерів – 5, 7.5, 15, 30 м2.

Ціни стандартні для цього ринку, своя клієнтура також є.

Юджин склад

зберігання речей у юджин склад
Компанія Юджин склад

Мережа складів-контейнерів у Києві. Чотири майданчики в хороших та жвавих місцях. 4 розміри контейнерів. Ціни, як для контейнерів, вище середніх. Компанія названа на честь її засновника — молодого підприємця з Києва.

Київсклад. Мережа складів по всьому Києву. І хоча працюють всього з середини 2020 року, вже мають цілих 7 майданчиків, навіть в центральному районі. Три основних розміри контейнерів. Ціни достатньо високі.

My Box. Ще одна велика мережа майданчиків з контейнерами для зберігання речей. Цілих 10 локацій по всій території Києва. Три найбільш популярних розмірів та середні ціни.

Big Box. Сервіс розвиває велика компанія з управління комерційною нерухомістю. Чотири майданчики. Чотири розміри контейнерів. Ціни середні.

Кладовки на Парковці. Молода мережа складів — відкрилися в кінці 2020 року. Чотири локації, два розміри контейнерів. Ціни досить високі. Поки важко щось сказати.

Мій склад. Найновіша локація. У Києві, недалеко від Каравану. Чотири розміри – невеликі бокси на основі великих контейнерів. Ціни середні. Відкрили майданчик на базі складського комплексу, що давно діє. Пізніше можна буде сказати щось конкретне.

У цьому огляді ми перерахували всі склади та сервіси тимчасового зберігання речей, що діють на початок грудня 2021 року в Києві. Як бачите, їх вже досить багато, практично щокварталу відкривається нова локація і ми впевнені, що у 2022 році статтю доведеться доповнювати. Можливо, вам здасться, що все добре і безтурботно, але й за цей короткий термін історії Київського селф сторідж, встигли закритися кілька компаній, а деякі були змушені змінити місце своєї локації.

Тому вибираючи склад — завжди в першу чергу цікавтеся хто власник складського приміщення.

А в наступній статті ми продовжимо розповідати про регіональний розвиток.

Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Вінниця — конкуренція росте всюди, але тим краще для клієнтів, адже тільки завдяки здоровому змаганню і вдосконалюється бізнес!

Слабкі помирають — сильні стають краще! А у виграші споживач!

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com