Де зберігати меблі під час ремонту? - Комплекс «Столичный»
 

BlogДе зберігати меблі під час ремонту?

Звичайно, склад індивідуального зберігання – це зручно та безпечно. В середньому ремонт із переплануванням триває близько 3-4 місяців і вартість його є досить високою.

Квартиру потрібно звільняти повністю, а на орендоване помешкання переїжджати разом із меблями та речами домашнього ужитку не має сенсу, адже такі квартири зазвичай обладнані усім необхідним. Оптимальне рішення в такій ситуації – помістити речі на склад тимчасового зберігання, де в сухому та теплому місці вони будуть чекати на своїх господарів.

Розмістити на такому складі можна не тільки меблі, але й інші речі, які використовують в певний сезон чи потрібні лише декілька разів на рік. Ця послуга чудово підходить для зберігання велосипедів, скутерів і навіть мотоциклів, зимових і літніх шин, лиж та санчат, великих килимів чи сімейного архіву.

Часто в невеликій квартирі на балконі і в коморі назбирується велика кількість речей, які зовсім не вписуються в сучасний інтер’єр, проте які неможливо викинути. Деякі з них після реставрації отримують нове життя і стають дуже корисними – звісно, якщо час до переїзду на дачу чи в заміський будинок вони проведуть в достойному місці і не зіпсуються від вологості чи температурних перепадів.

Склад тимчасового зберігання може стати в нагоді не тільки для зберігання домашніх речей, але й для офісного обладнання. В зв’язку із високою вартістю оренди, компанії зазвичай винаймають маленькі офіси, в яких вистачає місця тільки працівникам, а от архівним документам чи обладнанню – ні. У той же час, на одному квадратному метрі складського приміщення можна розмістити багаторічний архів і іншу документацію, яка використовується дуже рідко. Вартість зберігання залежить від площі, висота приміщення до 3 метрів – отже, ціна є досить доступною.

На усіх складах такого типу послуга «відповідальне зберігання речей», коли проводиться детальний опис майна, яке зберігається на загальних полицях, не використовується. Основна перевага індивідуального зберігання в тому, що ви орендуєте власний склад-бокс потрібного вам розміру. У вас є персональна кімнатка із сигналізацією, відеоспостереженням і цілодобовою охороною. Тут можна зберігати все, що завгодно. Але в кожного правила є свої винятки, тому речі із наведеного списку для зберігання не підходять:

  • зброя та боєприпаси;
  • рослини та тварини;
  • речі, які мають різкий хімічний запах;
  • токсичні, радіоактивні та вибухонебезпечні речовини;
  • конфісковане майно, чи речі, на які накладено арешт.

Виникають асоціації з банківською коміркою. Так воно і є насправді, тільки розміри комірки значно більші.

Речі можна привезти самостійно чи замовити автомобіль з вантажниками, в такому випадку потрібно додатково оплатити пакування речей, роботу працівників і пробіг авто.

При необхідності майно можна застрахувати на період транспортування і зберігання, деякі страхові компанії пропонують для цього пільговий тариф.
Така послуга є незамінною під час переїзду і ремонту, а також зміни сезону

260 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha Plus loading...

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com