Чому так актуальна оренда складу в Києві сьогодні - Комплекс «Столичный»
 

BlogЧому так актуальна оренда складу в Києві сьогодні

Питання організації тимчасового зберігання речей в Києві сьогодні дуже актуальне. Рідко використовувані, але, тим не менш, потрібні речі швидко займають корисну площу в квартирах і офісах, захаращують горища і підвали приватних будинків і комерційних будівель.

Однак вихід є! Непотрібні в щоденному обігу речі зручно зберігати в спеціальних міні складах. І складські комплекси вже не один рік пропонують компаніям і фізичним особам послуги відповідального зберігання речей в металевих контейнерах – Self Storage.

Self Storage Kiev

Послуги Self Storage в Києві – це зручний і вигідний варіант для організації складу індивідуального зберігання. Їх переваги:

  • Оренда маленького складу можлива на будь-який необхідний термін – від 1 місяця.
  • Контейнер для зберігання речей виконаний з міцного металу, всередині встановлюються стелажі для збільшення площі складування.
  • Гарантії повного збереження речей на складі зберігання.
  • Вільні бокси завжди є в наявності.
  • Цілодобовий доступ на свій склад.
  • Зручне транспортне сполучення.
  • Швидка обслуга – оренда приміщень під склад в день звернення.
  • Охорона та відеоспостереження в режимі 24/7.
  • Лояльні ціни і індивідуальні знижки.

Для кого призначені послуги зберігання в Self Storage?

В індивідуальному складі можна зберігати абсолютно все, що дозволено чинним законодавством. Необхідно звільнити квартиру, дачний будиночок або офісні кабінети перед початком ремонту? Ніде зберігати велосипед, мотоцикл, дитяче ліжечко або коляску? А, можливо, для вашої моторного човна або квадроцикла немає місця в гаражі? Всі ці та багато інших проблем можна вирішити, скориставшись послугами складу відповідального зберігання. Всі речі будуть знаходитися в абсолютній безпеці на весь період розміщення на складі зберігання.

Аренда мини склада в киеве

Комерційним підприємствам також будуть корисні послуги складу тимчасового зберігання. Вони можуть зняти склад в оренду в Києві для розміщення товарів, що реалізуються, готової продукції, документальних архівів, тимчасово непотрібних меблів і техніки. Ваші речі в таких боксах завжди будуть збережені. Адже металеві контейнери захистять їх від атмосферної вологи, перепадів температур і сонячних променів.

А можна скористатися орендою складу для облаштування міні офісу. Адже в контейнері можна не тільки зберігати речі, але і обладнати в ньому невеликий офіс. Ще один варіант – оренда боксу в Києві і перетворення його в склад-магазин з шоурумах. Площа контейнера цілком дозволяє е то зробити. При великих складських запасах або значному потоці відвідувачів ви можете орендувати кілька контейнерів.

5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha Plus loading...

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

skladorenda@gmail.com