Discovery Битви за контейнери: у чому секрет популярного шоу? - Комплекс Столичний
 

BlogБитва за контейнери

Здавалося б, нам вже відомі всі способи заробітку грошей і сучасну людину вже складно здивувати, однак, деякі з них все ще викликають подив. Що стосовно покинутих і непотрібних контейнерів? Виявляється, старі та іржаві контейнери можна продати, часом, за нечувану суму. Ви про це не знали? А ось відомий у всьому світі канал Discovery Channel вже багато років знімає про це одну з найпопулярніших передач «Битва за контейнери».

Про що передача?

Американці, як завжди, підприємливі та оригінальні. Їм вдалося зробити шоу, що захоплює майже без вкладень і зусиль. У морських портах Америки знаходяться тисячі занедбаних контейнерів, які у свій час не дійшли до адресата: загубилися або були пошкоджені під час перевезення. Так вони можуть знаходитись в порту декілька років. У передачі такі контейнери продаються на аукціоні. Головна інтрига в тому, що учасники ніколи точно не знають, що знаходиться всередині й купують «кота в мішку».

Команді оцінювачів та фахівцям з торгів демонструють контейнер, даючи їм можливість візуально ознайомитися з лотом. Потім, його на кілька хвилин розкривають, щоб учасники могли оцінити чи є в них шанс знайти в ньому що-небудь, що варте уваги. Додатково, ведучий надає інформацію щодо маршруту вантажу і це може бути абсолютно будь-яка країна світу. На прийняття рішення є всього кілька хвилин, маючи мінімальні дані, учасникам потрібно швидко визначитися чи будуть вони торгуватися за контейнер, вартість якого може варіюватися в межах 7-30 тисяч доларів. Азарт, емоції, суперечки, інтрига, перемога або розчарування — все це є в кожному випуску передачі.

Брати чи не брати: ось у чому питання?

Як казав відомий філософ і громадський діяч Ральф Уолдо Емерсон, іноді гроші обходяться нам занадто дорого. І передача «Битва за контейнери» саме той випадок. Адже, бажаючи купити контейнер з цінним вантажем, дуже часто учасникам дістається непотріб. Незважаючи на те, що зазвичай таким способом перевозяться тільки дорогі вантажі, адже вартість перевезення досить висока, іноді навіть вміст, упакований в гарні коробки, виявляється абсолютно непотрібним.

Наприклад, в одній із серій цієї передачі, при відкритті контейнера, який був доставлений з Італії, виявили великі коробки і взуттєві вітрини. Звичайно, учасники припустили, що в коробках знаходиться дороге взуття. Однак, після тривалого торгу і плати за контейнер 30 тисяч доларів, виявилося, що в коробках зберігаються дешеві гумові капці. Так, учасник втратив цілих 24 тисячі доларів.

Але такі випадки поодинокі, якби кожен раз глядачів і покупців чекало розчарування, то шоу б не стало одним з найпопулярніших у світі. Велика частина контейнерів — справжня знахідка з масою антикварних і дорогих речей.

Найприбутковішими за всю історію шоу стали наступні покупки:

  • контейнер, що коштував 16 тисяч доларів, подарував учаснику абсолютно новий Porsche Cayenne;
  • контейнер, вміст якого приніс учаснику 65-70 тисяч доларів. У ньому було обладнання для ферми і приватний вертоліт.

Хто бере участь в шоу?

У головній ролі телепередачі — досвідчені оцінювачі і підприємці, у яких є свої антикварні магазини. Протягом всіх 5-ти сезонів в шоу беруть участь одні й ті ж покупці, що володіють відмінною інтуїцією і здатні швидко приймати рішення. Це досить неординарні особистості, які роблять шоу ще більш захопливим і цікавим.

«Битва за контейнери» — це одна з тих передач, яку почавши дивитися, вже неможливо зупинитися. Живі обговорення, суперечки, переживання, азарт і інтрига — все це чекає глядача в кожному випуску шоу. Для справжніх фанатів передачі також випущено кілька версій комп’ютерних ігор. У кожного є можливість спробувати знайти й купити контейнер з цінним вантажем.

Багато наших клієнтів які знають і люблять це шоу, часто цікавляться чи буде наша компанія розпродавати вміст контейнерів. З цим питанням до нас звертаються навіть ті, хто не орендує у нас міні-склади. Звичайно, бажання випробувати екстрим, знайти цінні речі і можливість проявити інтуїцію — приваблюють багатьох. Однак послуга тимчасового зберігання речей з’явилася в нашій країні порівняно недавно, тому, щоб накопичити достатню кількість покинутих контейнерів потрібно ще багато років. Але сподіваємося, що незабаром і на нашому ТБ з’явитися українська версія передачі «Битва за контейнери», яка буде такою ж захоплюючою і незвичною, як і оригінал.

 

Зв’яжіться з нами зараз

Зв’язок із нами

0 800 33 96 26

Телефонуйте нам безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів в Україні

[email protected]